Floorball Challenge

Vzděláváme děti a mládež o florbalu, populárním sportu, abychom mladou generaci nadchli do pohybu, seberozvoje a zájmu o týmový sport.

Již více než rok budujeme YouTube kanál s názvem Charlie Greenberg (původně Floorball Challenge), kde je hlavním aktérem manžel.

Floorball = motivace a schopnost překonávat překážky

O projektu

Tvoříme profesionální videa na mnoho témat okolo florbalu. Rozhovory s profesionálními hráči a trenéry, rádce pro výběr správného vybavení, způsoby tréninku a cvičení, důležitost prevence, motivace a osobnostní rozvoj, reportáže z mistrovství světa a fair-play. Naším cílem je vybudovat silnou základnu zájemců, které následně začneme zvát na campy a příměstské tábory. Aktuálně máme více než 11.500 aktivních odběratelů na YouTube, nejpopulárnější video dosahuje 150.000 shlédnutí a fanoušci najdou téměř 100 videí ke shlédnutí na téma florbalu a sportování.

Naše vize: Florbal nabírá na popularitě, brzy (snad) bude olympijským sportem, hraje se i na malých městech a budují se kluby pro výchovu mládeže. Věříme a ze zkušeností vidíme, že předávání informací a nadšení do sportu formou zábavných a poučných videí funguje. Naši fanoušci nám do komentářů a soukromých zpráv na sociálních sítích píší množství zpráv s vysoce pozitivní odezvou, že jsou díky kanálu lepší, dávají více gólů, mají lepší pocit ze sportu a mnohem více času tráví na hřišti s kamarády než doma u počítače a televize. Naším záměrem je skrze campy a příměstské tábory děti zapojit do společných aktivit a dlouhodobých projektů podpory zdraví a osobního rozvoje.

Ukázka videí: https://www.youtube.com/watch?… https://www.youtube.com/watch?… https://www.youtube.com/watch?… https://www.youtube.com/watch?… https://www.youtube.com/watch?…

Autor projektu

MARKÉTA GREENBERG

Hlavní cíle

  • Nadchnout mladou generaci pro týmový sport

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.