BOOMBON

Výroba energetického bonbonu, který Tě nakopne! Zdravější alternativa energy drinků.

Už v roce 2015 vznikl tento nápad, aby zabránil dalším mikrospánkům za volantem. Postupně se myšlenka formovala od energetické žvýkačky, přes želé až k současné podobě BOOMBONu.

BOOMBON vás nakopne

O projektu

Vývoj produktu byl pro mne, jako člověka bez jakékoliv praxe v gastronomii a potravinářství, velice náročný. Nespočet překážek a problémů způsobil, že se projekt vlekl téměř 4 roky a teprve v květnu 2019 byl uveden v zaváděcím obalu na trh. V červenci nás čeká krásný nový obal a produkt tak bude konečně připraven k oficiálnímu prodeji. Prvotní cílová skupina řidičů se za tu dobu rozrostla především o sportovce, které BOOMBON nakopne k pořádnému výkonu a díky kofeinu pomáhá se spalováním tuků. A protože se člověk neustále má co učit, pomáhá BOOMBON vydržet při učení na zkoušku studentům. Výhodou je potlačená sladkost, tedy výrobek má specifickou hořko-sladko-kyselou chuť, která se během konzumace neustále mění. BOOMBON zaujme i osoby, které důkladně čtou složení, protože je vyroben ze surovin, za které se rozhodně nemusí stydět.//Po zavedení výrobku na trhu nás čeká nábor zaměstnanců do výroby a kompletní zabalení výrobku plánujeme zajistit ručně formou chráněné dílny, protože myšlenkou celého projektu není jen maximalizace zisku, ale zajištění vyšší bezpečnosti na silnicích a podporování dobrých činů. Na začátku roku 2020 plánujeme dokončit pokrytí trhu v České republice a začít hledat cesty distribuce produktu do zahraničí (SK, PL, DE, AT, F, I, GB) na konci roku 2020 již doufáme v zavedenou spolupráci s distributory nebo hotový plán na rozvoj vlastní pobočky za hranice.

Autor projektu

MARTIN KÜMPEL

Hlavní cíle

  • Zabránit mikrospánku za volantem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.