Lunchbox - jídlo, které na Vás počká!

Unikátní řešení chlazeného plně automatizovaného odběrného místa na hotové pokrmy.

Lunchbox je unikátní samoobslužná lednice, splňující nejpřísnější HACCP normy na skladování potravin. Vaše jídlo nepříjde do kontaktu s objednávkou jiného zákazníka.

Lednice, co vaří pro Vás!

O projektu

Posouváme obor gastronomie dál!

Chutné jídlo - Fine dining v krabičce připravený týmem kuchařů s rukopisem Zdeňka Pohlreicha. Učíme se od nejlepších v oboru.

Šetří Váš čas
Jediné jídlo, které čeká na Vás. Investujte svůj čas lépe! Věnujte se svým aktivitám. Nečekejte na kurýra, ani si nepište žádný dlouhý seznam na nákup.

My vaříme za Vás
Zapomeňte na frontu u pokladen v supermaketu. Žádné kolony cestou na nákup. Nechte to na nás. My vaříme, Vy se věnujte svým plánům.

Dostupný 24h
Lunchbox je přístupný celý den. Pokud pracujete pozdě do noci, žadný problém! Stavte se pro jídlo až budete mít cestu kolem.

Unikátní technologie
Unikátní samoobslužné řešení vyzvednutí pokrmů, splňující nejpřísnější HACCP normy na skladování potravin. Vaše jídlo nepřijde do kontaktu s objednávkou jiného zákazníka.
Pravidelně ošetřována antiCOVID UV lampou.

Nutričně vyvážené
Jídlo z nejlepších surovin bez přidaného cukru, kde si na své přijde každý. Lehkost a neuvěřitelná chuť Vás překvapí. Zdravé může být i chutné!

Hlavní cíle

  • Široká distribuční síť - Lunchboxpointů
  • Franchise model řešení distribuční sítě

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.