Laboratoř práce

Zlepšujeme vaši práci. Vnášíme do kanceláří dynamiku, duševní rovnováhu a osobní růst. Pro náš program nyní vyvíjíme mobilní aplikaci.

Přineseme do vaší kanceláře režim, soustředění, pohyb i odpočinek, a tím rovnováhu mezi prací a životem.

Pracovat zdravě? Hravě

O projektu

Budete překvapeni, jak snadné je efektivně pracovat, hýbat se, relaxovat a růst při provádění své každodenní práce. S námi můžete svůj život přivést na místo, kde pracujete a vybudovat si svůj vlastní ekosystém udržitelné práce. Proč řešit problémy, až když vyhoříte, když tomu lze předejít?

Vyvinuli jsme ucelené řešení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, výsledky a zdravím. Neustále jej inovujeme a posunujeme dál. Výzkumem, vývojem a experimentem jsme dospěli k vlastnímu programu úspěšného dne. Testovali jsme jej my a zejména naši první klienti z řad studentů kreativních oborů a young creatives z IT a marketingu. Máme první výsledky z validace a první příjmy z našeho produktu.

Naším záměrem je vyvinout mobilní aplikaci – digitálního kouče, který zprostředkuje lepší práci těm, kteří to potřebují a jsou na hodně věcí sami – freelanceři, Startupy, podnikatelé. Appka přinese jak naše ověřené postupy, tak aktuální lifestyle trendy v poli work/life balance a happiness@work přímo do vaší kapsy.

Naše vize je vytvoření lepšího světa, prostřednictvím lidí, kteří lépe, udržitelněji a šťastněji pracují. Naším cílem je poskytnout program, co nejširšímu spektru uživatelů, kteří umožní ověření a další zkoumání udržitelné práce.

Autor projektu

KAREL GOLÁŇ

Hlavní cíle

  • Zvýšit efektivitu práce

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.