Reproduktory Hlook audio

Nástěnné reprosoustavy se vzhledem hrajících obrazů, navržené vizuálně i akusticky na míru vaší místnosti.

Kvalitní reprosoustavy přinášející maximální radost z poslechu jsou díky technologickým pokrokům v posledních letech čím dál tím dostupnější. Přesto však většina z nich neřeší základní nedostatek: místnost, do které je umístíte.

Kvalitní zvuk na míru

O projektu

Akustické nedostatky takřka všech běžných obýváků, pracoven či dalších obytných místností způsobují, že reprosoustavy, které znějí výborně ve specializovaném hifi obchodě, hrají po zapojení doma výrazně hůře. Navíc nabízejí až na výjimky pouze přiznaný technický vzhled, který se do každého interiéru nehodí.

Vyrábíme set reprosoustav a zesilovače s podporou bezdrátového přenosu zvuku. U reprosoustav si můžete vybrat vybrat z průběžně se obměňujícího katalogu potisk látky, kterou jsou potažené. Zároveň pracujeme s interiérovými a produktovými designéry, ve spolupráci s nimi nabízíme i zakázkové potisky na míru.

Vzhled není samoúčelný, naopak je podřízen zvuku – reprosoustavy byly důmyslně navrženy za pomoci moderních fyzikálních simulací a akustických měření. Díky specifické konstrukci a umístění na zeď výrazně zmírňují vliv akusticky nevyhovujících místností: jsou vyvinuty tak, aby přinášely výjimečně kvalitní zvuk u vás doma a nikoliv v poslechovém studiu s akustickými úpravami za desítky tisíc.

Autor projektu

VOJTĚCH VOZÁB

Hlavní cíle

  • Přinášet kvalitní zvuk do domovů

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.