Tezu- aplikace pro maminky

Aplikace Tezu spojuje stejně smýšlející maminky v okolí, zároveň v ní maminky najdou bazárek a mapy s přebalovacími pulty apod.

Tezu je od maminek pro maminky. Víme, že mateřství je někdy úžasné a jindy zas opravdu těžké. Naší misí je proto ulehčit život maminkám.

Od maminek pro maminky

O projektu

Pokud hledáte dobrou radu či porozumění, chcete-li se sejít s maminkou v okolí s dětmi ve stejném věku, pokud hledáte zajímavé články o všem, co se týká mateřství nebo pokud chcete najít jednoduchý bazárek či mapu s nejbližšími misty určenými speciálně pro maminky, Tezu je tu pro Vás.

Jak Tezu vzniklo? Tezu se zrodilo, když Péťa již podruhé otěhotněla a přestěhovala se s manželem do Prahy, kde nikoho neznala a neměla žádné kamarádky. Po měsících hledání kamarádky, se kterou by si rozumněla, už to skoro vzdala. Pak si však uvědomila, že není jediná s takovýmto problémem a vytvořila Tezu.

O čem Tezu je?

1. Najděte stejně smýšlející maminky v okolí s dětmi ve stejném věku. Můžete jim napsat přes chat a potkat se ve Vaší oblíbené kavárně, parku nebo vinárně

2. Přidejte se k naší komunitě maminek Podívejte se na domovskou stránku, abyste viděla co je ve Vašem okolí nového a připojte se do světa maminek.

3. Přečtěte si zajímavé články Naše maminky se pro Tezu snaží psát zajímavé články o zkušenostech v mateřství, angličtiny pro maminky či jak zabavit děti

Autor projektu

MAREK KONIR

Hlavní cíle

  • Spojovat maminky v okolí

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.