DARIUM

Darovat, pomáhat a tvořit lepší místo na zemi, to je ideologie Darium.cz. Naší motivací jsou usměvavé tváře a zdravá planeta.

Na každou dětskou tvář patří úsměv, každý senior by si měl mít s kým popovídat a každý pejsek by měl vrtět ocáskem. To je ideální svět. Ne každý má však takové štěstí, proto jsme se rozhodli založit společnost Darium s.r.o.

Darovat, pomáhat a tvořit lepší místo na zemi.

O projektu

Vybíráme projekty, které přináší lidem radost a dělají lepší místo na zemi. Na podporu takového projektu, vyrobíme produkty s designem na míru a ziskem z těchto předmětů podpoříme daný projekt nebo organizaci.

Jsou i místa, kde bychom rádi pomohli, ale nenašli jsme organizaci, která by projekt zaštítila. V takovém případě se o to postaráme přímo my. Vybereme místa, která bychom rádi finančně podpořili, utržíme zisk z prodaných předmětů a finance přepošleme tam, kde budou pomáhat.

Čím více radosti, tím spokojenější lidé. Proto se snažíme, aby radost přinášely i produkty, které slouží na podporu projektů. Měly by být užitečné, měly by se líbit a měla by být radost je používat. A vědomí, že nákupem podpoříte dobrou věc, už radost jen znásobí.

Náš cíl je vybudovat globální komunitu dárců 21. století a nabízet darovaní v nových segmentech.

Autor projektu

DAVID PAŘÍZEK

Hlavní cíle

  • Pomáhat a tvořit lepší místo k životu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.