Fajnovky od Adri

Mladá firmička vyrábějící přírodní českou handmade kosmetiku, která chce svými produkty pomáhat lidem.

Hlavní myšlenkou projektu je nabídnout lidem kosmetické produkty vyrobené pouze z přírodních surovin, které neobsahují běžně využívané látky, které lze považovat za alergeny. Řada kosmetických přípravků stále má u lidí dráždivé účinky na jejich pleť či pokožku nebo nedosahují prodejci proklamovaných účinků. Ba naopak mohou působit na uživatele škodlivě, přičemž většinu těchto látek je možné nahradit přírodní alternativou.

U mých výrobků kladu důraz na pozitivní účinky pro lidské tělo

O projektu

Impulsem pro založení projektu byl okamžik, kdy jsem si spočítala, kolik alergenů se mi dostane denně do těla díky užívaní kosmetických prostředků (až 50). Cílem projektu je také společně s novými produkty šířit osvětu v oblasti kosmetiky. Lidé jsou dnes již z velké části seznámeni se škodlivostí některých látek v potravinách a preferují produkty, které takové látky neobsahují. V oblasti kosmetiky je však povědomí o škodlivosti určitých látek nižší, a to bych chtěla zlepšit.

U mých výrobků kladu důraz na pozitivní účinky pro lidské tělo a díky zpětné vazbě od klientů vím, že mé produkty jim skutečně pomáhají. Za to jsem nesmírně ráda a spokojenost mých zákazníků mně pohání vpřed při tvorbě dalších produktů. Složení produktů vyvíjím sama, avšak radím se také se svou mamkou (lékařkou), která mi tu a tam dá tip na zajímavou surovinu. Mé produkty jsou také inspirované přáním zákazníků, jelikož mi pravidelně chodí přání na vyrobení nového výrobku a když se jich sejde více, tak představují impuls pro vývoj nového produktu.

Autor projektu

ADRIANA ŠOLTÉSOVÁ

Hlavní cíle

  • nabídnout lidem kosmetické produkty vyrobené pouze z přírodních surovin

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.