ZAO

ZAO je vzdělávací platforma, která sdružuje veřejnost,aktivní lektory, učitele, studenty, kterým není lhostejné vzdělávání naší budoucnosti!

ZAO – cesta k lepšímu vzdělání má velkou vizi společně s komunitou, která celé ZAO tvoří, jednou zlepšit momentální systém školství a obohatit ho o níže uvedené prvky. Než se však stane takový obrovský zlom, jdeme cestou workshopů a kurzů pro veřejnost, abychom se dostali do povědomí.

neomezené vzdělání všeho druhu

O projektu

Nabízíme lidem vzdělávací platformu, která pomocí spolupráce se společnostmi a jednotlivými lektory, jako je třeba Podnikni to!, Umím se prosadit, Sirius Finance, Impact Hub, vytváří prostor pro neomezené vzdělání všeho druhu. Finanční chování, podnikání, využívání pravé hemisféry, kritické myšlení, myšlení v souvislostech, schopnost se pohybovat v digitálním světě, schopnost argumentace a řečnické dovednosti – to jsou věci které mě a většinu z nás nikdo nikdy na škole neučil. Přitom já sám jsem zjistil, že mne tyto věci pomáhají k osobnímu rozvoji více než cokoliv jiného. A už teď vím, že nejsem sám. A vlastně nás není vůbec málo! Co mít prostor, kde se tyto aspekty a soft skills vzdělávají? To je ZAO!

Autor projektu

VOJTA HRADSKÝ

Hlavní cíle

  • zlepšit momentální systém školství

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.