bärtag

Aktivní moderní křesla, jejichž úkolem je rehabilitace jejich uživatelů a vybudování silného brandu založeného na společenské odpovědnosti.

Jsme bärtag, malý rodinný projekt s velkými představami o budoucnosti. Možná jen snílci s vizí. Možná jen malý výrobce, jehož jediný produkt skončí v rohu našeho obývacího pokoje. Každopádně jsme ti, kteří chtějí změnit svět svým produktem a kteří chtějí pomáhat.

Jsme ti, kteří chtějí změnit svět svým produktem a kteří chtějí pomáhat.

O projektu

Bärtag je designové nestabilní křeslo vyrobené z kvalitních komponent od malých českých dodavatelů. Jeho hlavním úkolem je rozhýbat lidi i během pasivní části dne. Chceme docílit radosti nejen z pohybu, ale také ze samotného pohledu na náš produkt, a proto jsme se rozhodli jít cestou individuálního přístupu ke každému klientovi, aby náš výrobek přesně zapadl do jeho interiéru.

Celý projekt bärtag však není pouze o výrobě samotného křesla, ale má za úkol pomáhat a být společensky odpovědný. Proto část ceny z každého produktu poputuje na podporu handicapovaných dětí. A jelikož je část křesla vyrobená z kvalitního dřeva, další kus ceny půjde na podporu výsadby stromků.

Bärtag není jen produkt, který vás bude denně hýčkat, ale je to radost a životní postoj.

Autor projektu

Vladimír Brtník

Hlavní cíle

  • Rozhýbat lidi i během pasivní části dne

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.