Máma, co trénuje!

První fitness klub pro maminky - online! Své oblíbené fitness máš tak stále s sebou v mobilu! Být fit znamená, cítit se skvěle!

My, maminky, máme často velké množství povinností a méně času pro sebe. Pokud chceme být v kondici, mít na své děti dostatek energie a cítit se dobře, je pro nás zdravý životní styl velmi důležitý. Někdy nám však časové či jiné důvody neumožňují navštěvovat například fitness, různé kurzy správné výživy apod.. Přicházíme tak s řešením v podobě Prvního fitness klubu pro maminky, který je online! Maminky zde mohou cvičit podle tématicky zaměřených tréninkových programů, které si samy vyberou (například se zaměřením na bříško, celkovou redukci apod.)

Být fit znamená, cítit se skvěle!

O projektu

Dále jsou zde připraveny i kurzy, jako například kurz Správného stravování, nebo kurz Sebecoachingu, kde se maminky dozví jak správně jíst, cvičit a hlavně, jak vše převést do praxe. Kurz Sebecoachingu nabízí i zajímavá témata, jako například, jak posílit svou vůli, zvýšit sebevědomí, pracovat efektivně se svým časem atd.. Tréninková videa jsou tvořena tak, aby měly maminky pocit, jako by byly na vedené lekci ve fitness. Online kurzy navozují pocit, jako by byly někde na semináři. Součástí členství je i sestavení jídelníčku, každé mamince na míru. V klubu se maminky dozví spoustu zajímavých věcí na téma zdravý životní styl, mají možnost ptát se na věci, které je zajímají, komunikovat mezi sebou, sdílet své úspěchy, najít inspiraci i inspirovat ostatní. Klub založila maminka dvou dětí, fitness trenérka a bývalá manažerka pražských poboček fitness pro ženy Contours, Markéta Brožová. Velkou výhodou online klubu je, že umožňuje maminkám, využít svůj volný čas na maximum. Cvičit mohou kdykoliv a kdekoliv, stejně tak, jako zúčastnit se všech kurzů, které klub nabízí. Vše mají stále s sebou v mobilu. Vše vychází ze zkušeností zakladatelky, nejen, jako fitness trenérky a manažerky, ale hlavně i jako maminky.

Autor projektu

Markéta Brožová

Hlavní cíle

  • Vytvořit první fitness klub pro maminky - online!

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.