Gsoul

Jedná se o webovou aplikaci zaměřenou na placené a sponzorované e-sportové turnaje, herní komunitu a další, s gamingem související.

Turnaje byli doposud pořádány spíše pro profesionální hráče, kteří mají čisté roční zisky i ve stovkách milionů. My chceme umožnit realizovat se v tomto směru i běžným lidem a umožnit vstup do tohoto segmentu i investorům, spekulantům a dalším. Tedy poskytnout jim technické grafy, znázorňující schopnosti hráčů a teamů a další dílčí informace.

Chceme umožnit realizovat se v tomto směru i běžným lidem a umožnit vstup do tohoto segmentu i investorům, spekulantům a dalším.

O projektu

Zákazníci budou moct vydělávat peníze investováním / získávat cenné odměny nebo se živit jako esportoví hráči. Zároveň budou moct najít své oblíbené služby (jako je hraní, streamování, nakupování a další) na jednom místě. V neposlední řadě pak propojení herní komunity ze všech koutů světa a možnost získávat vysoké odměny za umístění ve světovém žebříčku hráčů danných her.

Autor projektu

Adam Ďuroška

Hlavní cíle

  • Poskytnout technické grafy, znázorňující schopnosti hráčů a teamů a další dílčí informace.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.