CYKLOOKRUHY

Projekt se zabývá tvorbou okruhových tras pro cykloturistiku, prezentovaných na webových stránkách a ve formě mapových aplikací a tiskovin.

V rámci projektu Cyklookruhy jsou tvořeny okruhové trasy pro cykloturistiku, které jsou prezentovány na webových stránkách a ve formě mapových aplikací. Vytvářeny jsou také tištěné materiály, které jsou distribuovány do informačních center podél těchto tras, případně v jednotlivých obcích či v různých turisticky významných objektech.

Turisté tedy mohou poznat i místa, do kterých by se třeba sami nevydali a umožnit jim tedy vyzkoušet i jiné trasy než po známých a propagovaných cyklostezkách.

O projektu

Cílem projektu je tvorba tras pro cykloturistiku (silniční, treková i horská) za účelem podpory cestovního ruchu a především cykloturistiky v dané oblasti. Trasy jsou tvořeny tak, aby obsáhly nejzajímavější místa regionu a také místa, která nejsou příliš známá, ale určitě stojí za to je navštívit. Turisté tedy mohou poznat i místa, do kterých by se třeba sami nevydali a umožnit jim tedy vyzkoušet i jiné trasy než po známých a propagovaných cyklostezkách.

Projekt vznikl v roce 2018 jako lokální záležitost ve městě Napajedla a jeho okolí. V roce 2019 se projekt rozšiřuje do dalších oblastí

Autor projektu

Martin Gabryš

Hlavní cíle

  • Cílem projektu je tvorba tras pro cykloturistiku (silniční, treková i horská) za účelem podpory cestovního ruchu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.