Fryba

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá zakázkovou výrobou a opravou koženého oblečení. Všechny výrobky jsou šité přimo na míru zákazníka.

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá výrobou a opravou koženého oblečení. Naší hlavní vášní jsou kožené bundy a kabáty, šité přímo na míru zákazníka. Díky dlouhodobým zkušenostem v tomhle oboru a vyzrálému smyslu pro eleganci a módu dokážeme se zákazníkem vytvořit kus oblečení, který bude odpovídat jeho osobnosti a tvaru těla. Náš vznik se zhruba datuje do doby „asi před půl rokem“. Kožešnické řemeslo zaniká a sním i šití na míru. To co dříve bývalo běžným způsobem toho jak se nakupovalo oblečení, se dnes zaměnilo v takzvanou rychlou módu, která je založena na globální produkci nekvalitně vyrobených věcí. Oblečení z kůže nevyjímaje. Proto jsem založil značku Fryba a začali s podnikáním.

kvalitní materiály a precizní ruční práce

O projektu

Dokážeme nabídnout něco, co v běžném obchodě nenajdete a to je kompletní zákaznický servis od návrhu až po opravu. Naším snem je vytvořit ze jména Fryba pojem, který si lidi spojí s kvalitním koženým oblečením, které má hodnotu. Hodnotu která se opírá o kvalitní materiály a precizní ruční práci. Za velmi krátkou dobu působení jsem si již dokázali vytvořit malou klientelu spokojených zákazníků, každopádně před sebou máme ještě dlouhou strastiplnou cestu. Nedávno jsme uvedli službu, která se zabývá opravami motorkářského oblečení a do budoucna budeme zakládat podznačku, která se bude orientovat na zakázkové šití moto oblečení. Pokud o Nás chcete vědět více, navštivte prosím naše stránky: www.tomfryba.cz

Autor projektu

IRENA FRYBOVA

Hlavní cíle

  • vytvořit ze jména Fryba pojem, který si lidi spojí s kvalitním koženým oblečením

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.