Hravé MAMIučení

Hravé MAMIučení je projekt, který se snaží učit ,,prvomatičky" a již ostřílené maminky nejrůznější triky, které se hodí v mateřství.

Hlavním gró mého podnikatelského plánu je pomoci zvláště novým maminkám se sžíváním se s novým človíčkem a nejmenším článkem jejich rodiny. Ač se to nemusí zdát, role matek není vrozená a nepřichází přirozeně, jak si mnohé z nás během těhotenství nejspíš myslely. Nejen matky jsou cílovou skupinou mého snažení, rozhodně bych nechtěla a ani nemohla opomenout i druhou osobu, bez které by nový život ani nemohl vzniknout – tedy tatínci.

Existuje dokonalý táta?

O projektu

Existuje dokonalý táta? Co nastane po dlouhém těhotenství a těžkém porodu? Jak (si) pomoci v období šestinedělí, kdy ženy zažívají poporodní boom hormonů, kdy nemají daleko k slzám a někdy dokonce ani k hospitalizaci na psychiatrii? Právě to se snažím vysvětlit a popsat ve své právě vznikající knížce pro prvomatky a prvootce, pro lidi, kteří plánují se usadit a brzy založit rodinu a svou trpělivost, čas, peníze, energii a zodpovědnost obětovat ve prospěch dalších generací – našich dětí a jejich dětí a do dětí těch dětí jejich potomků. Vždyť vychovávat děti a budoucí vládu našeho státu, elitu národa, řemeslíky a úředníky či bankéře je to největší štěstí i starost na světě, protože váš svět se rázem scvrkne na dětský pláč a smích, na špinavé ekoplenky, dětské pohádky, říkanky a na to, abyste všichni ve zdraví a pokud možno v pohodě přečkali probdělé noci při růstu prvních zoubečků. Jak se žije a pečuje o děti ženám a obecně všem lidem s handicapem a zdravotním omezením? O všem se dozvíte ode mne, ženy, které v dětství diagnostikovali vrozenou vadu – DMO – dětskou mozkovou obrnu s kombinovaným postižením pohybového aparátu – triparézou.

Autor projektu

Kristýna Vachtlová

Hlavní cíle

  • Hravé MAMIučení je projekt, který se snaží učit ,,prvomatičky" a již ostřílené maminky nejrůznější triky, které se hodí v mateřství.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.