1+1=3

Cílem projektu je zaměstnat co nejvíce osob se zdravotním postižením a jejich začleněním do pracovního kolektivu.

AllSynergy s.r.o. je nově založená společnost ve Vysokém Mýtě v červenci tohoto roku. Jak již název napovídá, jedná se o spolupráci, tzv. synergii.

Začleňujeme OZP do výrobního procesu a kolektivu.

O projektu

V našem případě o spolupráci osob se zdravotním postižením (dále jen OZP). Synergie se může symbolicky také označit jako 1+1=3, což v našem případě znamená, že 2 lidé dohromady, udělají práci za 3 lidi. V současné době se můžeme označit za malou „rodinnou“ firmu, zaměstnávající 2 OZP. Hlavní činnost naší společnosti je zaměřena na jednoduchou montáž drobných dílů. Snažíme se a dbáme na to, aby naši současní a potencionální zaměstnanci pracovali v pro ně příjemném prostředí. Snažíme se o individuální přístup ke každému zaměstnanci. V září tohoto roku bychom rádi zaměstnali další 3 OZP a v listopadu uskutečnili další nábor. V této chvíli v našem městě ani okolí není žádná společnost zaměřená na zaměstnávání převážně OZP. Z tohoto důvodu máme velkou podporu z příslušného úřadu práce. Pomáhají nám vybírat vhodné uchazeče a naše potencionální zaměstnance. Nyní spolupracujeme s jednou firmou, která nám dodává díly ke kompletaci. Jedná se o práci srozumitelnou a vyhovující právě našim zaměstnancům. Našim současným cílem je vytvořit vhodné a kvalitní pracovní prostředí pro 5 OZP. Dále najít další společnost, která by s námi měla zájem spolupracovat a dodávat nám materiál a díly ke kompletaci. Cílem našeho projektu je do konce roku 2019 zaměstnat alespoň 12 OZP, dovybavit výrobní prostory o potřebné pracovní vybavení a pomůcky. Zkvalitnit sociální zázemí a zaručit našim zaměstnancům stabilní a jistou pracovní pozici.

Autor projektu

KLÁRA KLÁTOVÁ

Hlavní cíle

  • Spolupráce s osobami se zdravotním postižením

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.