R.M.N. Fitness s.r.o.

Projekt je zaměřen na provozování fitness, posilovny a poskytování tělovýchovných služeb

Jako podnikatelský záměr jsme si vybrali fitness centrum (tělovýchovné služby) pro veřejnost, cílem zaměření jsou veškeré věkové kategorie. Chceme podpořit lidi k dostatku pohybu a zdravému životnímu stylu. Podnikání je naplánováno v oblasti, kde se tyto služby nevyskytují, a proto by mohlo mít dobrou konkurence schopnost, pro ostatní provozovny není fitness hlavní prioritou je součástí komplexu více služeb.

V dnešní době jsou fitness centra a pohyb velmi populární, a proto chceme dát lidem možnost toho využít.

O projektu

Prostor se nachází v Děčíně v části Želenice, je zrekonstruovaný, prosvětlený a provzdušněný. V dnešní době jsou fitness centra a pohyb velmi populární, a proto chceme dát lidem možnost toho využít. Bude to rodinný podnik a energie bude čerpána hlavně od srdce pro lidi. Také tu bude certifikvaný trenér, aby mohl poradit tomu kdo bude potřebovat a chtít. Bude zde vybavení jako jsou běžecké pásy, činky, rotopedy, posilovací věže, také věci na cardio a na protahování. Později bychom chtěli rozšiřovat a poskytnout lidem i možnost masáží, rehabilitací a venkovního cvičení jako jsou cross fitové a kruhové tréninky. Jsme mladý pár s rozhodnutím a nadšením pro provozování, věnujeme se sportu a fitness delší čas a chceme si splnit cíl předávat zkušenosti i dál.

Autor projektu

R.M.N. Fitness

Hlavní cíle

  • Podpořit lidi k dostatku pohybu a zdravému životnímu stylu.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.