Virtuální Realita Destro

Jedná se o virtuální realitu, kde si lidé zaplatí minimálně 1 hodinu herní doby a mohou se ponořit do jiného (jakoby reálného) světa her.

Vlastníme VR headset i s příslušenstvím HTC Vive, který když vám nasadíme na hlavu tak se ocitnete ve vámi vybrané hře. Nejen střílečky a horrorovky ale i naučné a prohlídkové hry u nás najdete.

Tato zábava má budoucnost jelikož technologie jde stále kupředu i my se chceme zdokonalovat.

O projektu

Provozovnu máme v pronájmu a celý prostor jsme rekonstruovali. Aspoň tak z čeho to šlo.

Herní místnosti jsou 2 a zákazníci si mohou rezervovat jednu či obě a hrát tak společně. Když si rezervují jen jednu tak se o brýle mohou střídat (do jedné místnosti mohou až 4 osoby).

Pořádáme různe slevy a akce ale na vše nemáme ještě dostatek financí abybse projekt rozjel naplno. Po té co by se tento podnik více „rozjel“, mohli bychom pro lidi uspořádat i ceny a vstupy zdarma a další vetší akce.

Jedna z věcí, která nám chybí je větší propagace. Jsme první a jediný takový zábavní podnik v Chebsku a byla by škoda kdyby se o něm nedozvědělo mnohem více lidí.

Druhá věc, kterou bychom chtěli docílit, je nákup více vzdělávacích i adrenalinových her. Lidé toto dost oceňují, ale pro nás je to další finanční vytížení.

Náš podnik jako takový má lidem přinést něco nového a zajímavého do života, kde si mohou odpočinout od pracovní rutiny a vzít děti s sebou.

Nabízíme zde i chlazené nápoje. Je tu pohodlné sezení na gauči a celý průběh doprovází příjemná obsluha.

Tato zábava má budoucnost jelikož technologie jde stále kupředu i my se chceme zdokonalovat. Je to pro každou věkovou skupinu (doporučujeme od 8 let).

Lidé si mohou rezervovat 1 – 12 hodin denně.

Autor projektu

Miroslav Židlický

Hlavní cíle

  • Náš podnik jako takový má lidem přinést něco nového a zajímavého do života, kde si mohou odpočinout od pracovní rutiny a vzít děti s sebou.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.