STAŇTE SE PÁNEM HYDRY

My šlechtíme HYDRY, aby vám mohly sloužit! Tvoříme hydraulické agregáty, které poskytují zdroj energie pro různá stavební a další zařízení.

sme tvůrci hydraulických agregátů tzv. HYDER a jejich příslušenství pro profesionální použití v rozmanitých pracovních prostředích. Hydry šlechtíme v srdci české republiky na Vysočině, aby byly všem zájemcům na dosah ruky. Naše poslání je vyšlechtit jedinečnou HYDRU pro jedinečného klienta a ukázat mu, jak se stát jejím pánem, aby ji mohl využít pro splnění svých ušlechtilých pracovních úkolů.

každý klient HYDROTOPu si zaslouží nejvyšší kvalitu

O projektu

Vyrábíme různě silné hydraulické agregáty a příslušenství (například kompletní postroj pro frézování komínů). Na světlo světa přivádíme plemena HYDER, která pozřela sílu od 13 do 21 koní. Naši klienti tzv. páni HYDRY si s naší pomocí vybírají vhodné plemeno HYDRY jako zdroj energie a postroje potřebné ke splnění svých smělých cílů.

Jsme přesvědčeni, že každý klient HYDROTOPu si zaslouží nejvyšší kvalitu hydraulických agregátů. Šlechtíme proto plemena HYDER z čistokrevných průmyslových komponent pro dlouhodobou pracovní zátěž. Jako jediní v ČR jsme dokázali vyšlechtit plemeno HYDRY, které dokázalo pojmout sílu 21 koní a je připraveno využít jejich energii ve službách svého pána!

Pánem HYDRY se může stát každý. Nejpravděpodobněji bude sloužit jednotlivým živnostníkům a firemním klientům, kteří potřebuji používat specializované, nejen hydraulicky poháněné nástroje. Typicky pohon přístrojů pro frézování komínů, bourací kladiva, sekací i řezací nástroje a mnoha dalších … Staňte se pánem HYDRY a využijte ji pro bezproblémové splnění svých náročných pracovních úkolů.

Autor projektu

MAREK HORÁK

Hlavní cíle

  • vyšlechtit jedinečnou HYDRU pro jedinečného klienta

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.