Coffea

Coffea si klade za cíl pomocí kávového světa poukázat na to, že podnikat lze i eticky, s ohledem na udržitelnost životního prostředí.

Jsme Coffea. Jsme importéři nejkvalitnějšího zeleného zrna, přažiči a všeobecně milovníci kávy.

Věříme, že se věci mají dělat buďto naplno, anebo vůbec.

Proto naším cílem není jen obchod s kávou, ale také zlepšování udržitelnosti a odolnosti celého kávového produkčního řetězce, který stojí za Vaším šálkem kávy. Jsme silně přesvědčeni, že trasparentnost, zodpovědnost a především obyčejná lidskost jsou základní hodnoty, bez kterých není vůbec možné si kávu vychutnávat.
Nehledíme jen na chuť kávy, ale také podmínky její výroby

O projektu

Naše kávy pochází z těch nejzajímavějších regionů a jsou produkovány tvrdě pracujícími lidmi, se kterými si udržujeme osobní vztahy. Díky tomu máme nejen perfektní kontrolu nad kvalitou našeho zrna, ale také jsme schopni maximálně zohledňovat kvalitu života farmářů. Nehledíme jen na chuť kávy, ale také podmínky její výroby. Svět kávy je neuvěřitelně rozmanitý, a aby jsme tento stav udrželi a zlepšovali, musíme jednat zodpovědně a s pokorou. Stejně tak, jako se staráme o naše farmáře, pečujeme i o životní prostředí v zemích, ze kterých naše kávy pochází. Snažíme se co nejvíce podporovat ekologicky orientované projekty, inspirovat lidi, aby zakládali nové, a celkově se snažíme udržovat naši ekologickou stopu co nejmenší, v duchu filosofie zero-waste.

Bude nám velikou ctí, pokud s námi vykročíte na naši cestu za lepším světem kávy, a vlastně lepším světem obecně.

Věříme ve změnu, věříme v Coffeu.

Autor projektu

ANETA KOPECKÁ

Hlavní cíle

  • pomocí kávového světa poukázat na to, že podnikat lze i eticky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.