Student institut

Spojujeme vysokoškolské práce se skutečnými projekty na základě zadání konkrétních společností.

Student institut se zabývá propojením studentských prací (diplomových, bakalářských, ale například i semestrálních) s reálnými projekty definovaných na základě zadání konkrétních společností a otvírá studentům dveře k získání praktických zkušeností.

Diplomová práce, tedy nebude brána jako nutné zlo

O projektu

Student institut tvoří revoluci při psaní diplomových či jiných prací, které spočívají v tvorbě vysokoškolských prací, které mají smysl a také reálný dopad na společnost. Diplomová práce, tedy nebude brána jako nutné zlo k získání diplomu, ale práce, která povede k získání dalších nutných praktických i teoretických znalostí a otevře cestu k získání vysněného zaměstnání. Pro studenty tedy přicházíme s nabídkou prací v konkrétních společnostech, ale zároveň nás mohou kontaktovat také se svým nápadem, pro který hledáme vhodnou společnost.

Na druhé straně má projekt velmi významný přínos pro společnosti, které se dlouhodobě potýkají s různými problémy, např. s nedostatečným budgetem, časovými možnostmi pro rozvoj podnikání nebo snad chybějícími zaměstnanci. Student institut na základě diskuze se společností definuje projekty, které jsou vypisovány jako témata pro studentské práce. Společnost také těží z účasti dalšího nezaujatého člověka, který prozatím není zasažen danou firemní kulturou a přístupem a přinese další nápady a pohledy na věc.

Ač je projekt v začátcích, ohlasy na něj jsou neuvěřitelné a první projekty už na stránkách institutu hledají své studenty, kteří odstartují revoluci v psaní diplomových prací.

Autor projektu

MARTIN KUBIŠ

Hlavní cíle

  • odstartovat revoluci v psaní diplomových prací

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.