FITJOY

Vyvíjíme digitální terapii, která pomáhá obézním lidem změnit své návyky a trvale zhubnout s online podporou osobního terapeuta.

Věříme, že software může být v léčbě civilizačních onemocnění tak efektivní jako léčiva. Kombinujeme proto výhody nejnovějších technologií, se zapojením kvalifikovaných terapeutů, vědecky podloženou metodologií a přístupem stavějícím klienta do centra designového procesu. Našim cílem je vyvinout řešení, které bude klinicky schváleno pro léčbu obezity a s ní spojených chronických onemocnění. Program, který bude lékaři předepisován jako komplement či dokonce substitut dalších léčebných metod a který bude podporován pojišťovnami.

poskytuje péči v reálném čase

O projektu

V této chvíli nabízíme personalizovaný online program využívající klinicky schválených postupů pro léčbu obezity s každodenním přístupem ke kvalifikovanému osobnímu terapeutovi. Terapeutům umožňujeme obsloužit až 5× více klientů, a to za nižší náklady na klienta než v kamenných poradnách. Využitím nových technologií nejen že snižujeme jak finanční, tak časové náklady na klienta, ale hlavně zvyšujeme kvalitu poskytované péče: terapeut získává průběžný obrázek o stavu a chování klienta a poskytuje péči v reálném čase, kdy to klient nejvíce potřebuje.

Autor projektu

FITJOY

Hlavní cíle

  • vyvinout řešení, které bude klinicky schváleno pro léčbu obezity a s ní spojených chronických onemocnění

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.