COVID-19 Informace pro podnikatele

20. března 2020Rady a tipy

Jak připravit firmu na KORONAVIR - preventivní doporučení AMSP ČR. V tomto článku najdete odkaz na praktický a užitečný zdroj informací pro podnikatele v souvislosti se současnou nákazou COVID-19.

COVID_Clanek_1

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (hlavní partner Nastartujte se) připravila stránku, na které pravidelně doplňuje aktuální informace pro podnikatele v souvislosti s nákazou koronavirem.

Naleznete zde rady a tipy týkající se zabezpečení provozu, informace ohledně nových možností financování, vládních opatření a mnoho dalšího.

Jednotlivá témata se na stránce řadí pod sebe s každou další aktualizací - doporučujeme vám projít celou stránku, ať vám nic důležitého neuteče.

Úryvek ze stránek AMSP ČR: Koronavir – jak vykrýt zakázky řemeslníků a dalších živnostníků?

Doporučujeme odložit zakázky plánované v bytových jednotkách, rodinných domech, zdravotnických zařízeních, domovech důchodců a domovech s pečovatelskou službou apod. V případě nutnosti provedení ověřit předem, zda budete na pracoviště vpuštěni a zakázku budete moci zrealizovat. Při práci dodržujte zvýšená hygienická opatření. Počítejte s potížemi ohledně oběda a občerstvení. Oslovte na základě nařízení vlády, uzavřené školy či školky, restaurace, jídelny, obchody, kanceláře, hudební kluby, bazény, sportoviště, fitness centra, divadla, kina atd. s nabídkou uvolněných kapacit pro vaše práce v tomto termínu. Můžete tak vyřešit zakázky, které se obvykle plánují na jiné roční období.

V případě zájmu o více informací, navštivte stránku AMSP ČR - odkaz níže:

JAK PŘIPRAVIT FIRMU NA KORONAVIR – PREVENTIVNÍ DOPORUČENÍ AMSP ČR