Blog

 • 03. prosince 2021Články

  Zpravodaj Svou cestou prosinec 2021

  Vážení příznivci AMSP ČR, přinášíme Vám další číslo zpravodaje k projektu “Svou cestou - Young Business”.  O čem si můžete přečíst? Soutěž „Nastartujte se 2021“ pro začínající podnikatele zná své vítěze AMSP ČR je partnerem nové online akademie, která usnadní začínajícím podnikatelům rozjezd firmy Pfizer Healthcare Lab nejvíce zaujaly start-upy z Česka a Lotyšska Z oblasti výběru a vedení lidí: Nové HR pojmy, staré problémy Young příběhy: Dmitrij Lipovskij - GreeenTech, Vojtěch Toman - OneCup Podcasty AMSP ČR A mnohem více

 • 26. listopadu 2021Články

  Soutěž „Nastartujte se 2021“ pro začínající podnikatele zná své vítěze

  V pořadí již 9. ročník grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) pro začínající podnikatele „Nastartujte se“ zná své vítěze. Odborná porota vybrala ze 43 přihlášených podnikatelských záměrů jako nejlepší projekt Mioora, který je zaměřen na výrobu spodního prádla z bambusového vlákna. I v současné nelehké době koronavirové krize proběhl už 9. ročník soutěže Nastartujte se, který podporuje začínající podnikatele. Své projekty mohli účastníci přihlásit v období od 3. května do 6. září 2021. Podmínky, tedy podnikatelský účet u KB a IČO staré maximálně dvacet čtyři měsíců, splnilo 43 projektů. Jejich představitelé se tak utkali o hlavní výhru 300 000 Kč a dále o služby partnerů v hodnotě 217 500 Kč. Na českém trhu je to nejvyšší výhra, kterou mohou začínající podnikatelé získat.

 • 26. listopadu 2021Články

  Vláda vyhlásila nouzový stav s okamžitou platností od půlnoci 25. 11. 2021 na 30 dní

  Omezení: - Restaurace, diskotéky a kluby zavírají ve 22 h. - V nákupních centrech se nesmí konzumovat potraviny. - Hromadné společenské a sportovní akce (plesy, večírky apod.) jsou pro max. 100 osob. - Zakazuje se konání adventních a vánočních trhů a prodej na nich. - Zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti. - V maloobchodních prodejnách dodržování: 1 zákazník /10 m2, rozestupy 1,5 m, řízení front, dezinfekce, informace pro zákazníky, cirkulace vzduchu, zamezení vstupu zákazníků s klinickými příznaky covid-19.

zobrazeny 3 z 220 článků