Blog

 • 31. července 2020Články

  Zpravodaj SC Srpen 2020

  Vážení příznivci AMSP ČR, Přinášime Vám páté číslo zpravodaje k projektu "Svou cestou - Young business".  O čem si můžete přečíst?  ·     Jak získat peníze do startupu? Zjistěte, co investory opravdu zajímá ·     Jak zlepšit online prezentační dovednosti ·     Registrace rodinných podniků otevírá nové možnosti pro rodinné firmy a živnosti v ČR ·     Průvodce českými startupy: Scuk.cz ·     SOUTĚŽ o cenu AMSP ČR za úspěšné a inspirativní překonání krizového období koronaviru ·     Unikátní nabídka KB pro malé a střední podniky ·     A více …   Zpravodaj ke stažení zde:https://drive.google.com/file/d/1SEl1zWMgujxWf_VHjihINnVOQLpLqwHt/view?usp=sharing

 • 29. července 2020Články

  Průvodce českými startupy: Scuk.cz

  Projekt se naostro rozjel teprve v srpnu 2010, v testovacím provozu nicméně běžel od ledna téhož roku. Scuk.cz vznikl jako logické pokračování blogu Cuketka se zaměřením na v Česku dosud velmi slabou oblast gastronomických průvodců. Přípravy na projekt trvaly zhruba dva roky, samotná realizace pak vypukla v prosinci 2009. Na svědomí ho mají grafik Jiří Libánský, kodér Martin Michálek, django programátor Michal Valoušek a píáristka a copywriterka Michala Gregorová.

 • 29. července 2020Články

  AMSP ČR podporuje malé a střední podniky a živnostníky podnikající v cestovním ruchu!

  AMSP ČR je zakládajícím členem Digitálního inovačního hubu DIH TOURISM 4.0, Misí tohoto ústavu je advokacie digitalizace a potenciálu digitální transformace v oboru turistiky a cestovního ruchu. Aktivity AMSP ČR v digitálním inovačním hubu jsou pokračováním projektu Rok digitálního podnikání 2019 a současně součástí projektu Rok malého podnikání 2020.

zobrazeny 3 z 26 článků

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.