TRADE NEWS

27. května 2019Partneři

TRADE NEWS vychází již osmým rokem jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR auditovaným tištěným nákladem 8200 kusů.

trade-news_1

Několik slov o Vaší společnosti a čím se zabývá.

Magazín jako takový však necílí pouze na členy AMSP ČR, ale má daleko širší záběr. Připravujeme ho ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, agenturou CzechTrade a dalšími institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například CzechInvest, EGAP, ČEB, ČMZRB, Ministerstvem zahraničních věcí ČR aj. Najdete v něm spoustu inspirace v podobě úspěšných podnikatelských příběhů a zajímavosti ze světového a domácího byznysu, čtenářsky velice oblíbené jsou naše analýzy a infografiky. Magazín vydává vydavatelství ANTECOM, z jehož dílny vychází také tituly AGE a TECH EDU.

Proč jste se rozhodli být partnerem grantového programu Nastartujte se?

Dlouhodobě držíme palce všem, kteří mají skvělý nápad a odvahu pustit se do vlastního podnikání. Rádi píšeme o nadšencích všeho věku, co se rozhodli jít za svým snem a neváhali tomu něco obětovat. Proto od začátku podporujeme projekt Young Business – Svou cestou i s tím spojený program Nastartujte se a dáváme v našem magazínu prostor těm, kteří se v něm dostali na nejvyšší příčky.

Co byste poradili začínajícím podnikatelům, kteří se přihlásí do letošního ročníku?

Rádi bychom jim popřáli hodně úspěchů a připomenuli, že Nastartujte se je jenom soutěž. Řečeno slovy klasika, není důležité, jestli zvítězí, ale že se zúčastní – protože právě to znamená, že patří k těm, kteří se nebojí vzít osud do vlastních rukou. A radu máme jedinou: dělejte to, co máte rádi a čemu věříte, a dělejte to nejlépe, jak umíte. 

Více informací také na www.itradenews.czwww.tradenews.cz.