TOP 5 projektů 2020

07. října 2020Rozhovory s vítězi

Odborná porota měla těžké vybírání, ale z TOP 10 projektů máme vybráno TOP 5. Podívejte se na finalisty soutěže Nastartujte se 2020.

Start_up

Projekty jsou řazeny abecedně.

 

Jedlý kelímek

Jedly-kelimek.jpgJedlý kelímek má nahradit plastové a papírové jednorázové kelímky na kávu. Nejen, že si z něj dáte kávu, ale také si na něm pochutnáte. Jedlý kelímek je vyroben ze 100% přírodních složek. Je veganský a nízko kalorický. I když je mírně nasládlý, nemění chuť nápoje.
Nápoj v něm vydrží i 12 hodin, aniž by protekl. Kelímek je křupavý 40 minut, takže je dobrý jako chutná sušenka ke kávě i čaji.

>> Přejít na projekt Jedlý kelímek

 

Nachozeno

Nachozeno-(1).pngPoznejte česká města formou venkovní hry. Zažijte nový druh zábavy! Nachozeno jsou netradiční venkovní hry pro 2-6 hráčů, které vás provedou českými městy. Zavedou vás na místa, o kterých si obyčejný turista může nechat jen zdát. U příjemné procházky budete plnit úkoly, řešit záhady, odpovídat na záludné otázky a tím zjišťovat zajímavosti o daném městě. 

>> Přejít na projekt Nachozeno

 

Pealock

Pealock.pngRevoluční elektronický zámek pro sportovní vybavení jako jsou lyže, kolo, ale i elektrokoloběžka, kočárek atd. Pealock - kompaktní a chytrý zámek, který má pomáhat lidem po celém světě chránit jejich sportovní vybavení.

>> Přejít na projekt Pealock

 

SleepAI

SleepAI.pngTelemedicínský analytický a predikční nástroj pro optimalizaci léčby a zvýšení kvality života osob trpících spánkovými poruchami. Sleep Better = Live Better / Live Better = Sleep Better.

>> Přejít na projekt SleepAI

 

VR Education

VR-Education-(1).jpgDigitalizujte se do průmyslu 4.0 pomocí virtuální a rozšířené reality! Virtuální realita umožňuje zásadně zvýšit efektivitu vzdělávání a snížit finanční náklady na školení na minimum.

>> Přejít na projekt VR Education

Projektům z TOP 5 gratulujeme. Vyhlášení vítězů proběhne začátkem listopadu na den podnikatelů. Sledujte náš web a Facebook a mějte přehled o dění ve světě začínajících podnikatelů.