Jedinečná příležitost zúčastnit se přípravného kurzu, kapacita omezena!

18. června 2020Rady a tipy

Jsi na začátku svého podnikání nebo o něm teprve uvažuješ? Chceš si ověřit, že jdeš správným směrem a dozvědět se spoustu informací, které tě posunou dále? Kurz Podnikni to! s Komerční bankou ti pomůže nastartovat tvůj projekt. Ať už na kurz přijdeš s nápadem nebo ne, pod vedením podnikatele se naučíš, jak svou myšlenku dostat na trh. O kvalitě kurzu svědčí i úspěchy zúčastněných projektů v soutěži Nastartujte se.

Kurz-Podnikni-to

Kurz povede Max Dužek, který na prvním podnikatelském projektu pracoval už na univerzitě. I když to byl nakonec fail, získané zkušenosti mu pomohly stát se spolumajitelem v jiném software startupu. Později mu učaroval život na volné noze, dodnes se podílí na marketingových kampaních firem s obraty v desítkách milionů Kč. Zkušenosti s vlastními i klientskými projekty zúročuje v projektu Podnikni to!, ve kterém pomáhá lidem, kteří o podnikání pouze uvažují, realizovat jejich první projekty.

V kurzu, který se skládá z 8 workshopů, krok za krokem přetvoříš svůj nápad v reálný byznys. Jak to spolu uděláme?

  • Naučíme tě vyčmuchat podnikatelskou příležitost a nečekat, až přijdeš na správný nápad.
  • Dozvíš se, jak zjistit, zda tvůj nápad má smysl, ještě než do něj investuješ hromadu času a peněz.
  • Zjistíš, jak tvořit od začátku produkt, který budou zákazníci milovat.
  • Navážeš kontakty se zkušenými poradci a podnikateli.
  • Zjistíš, kde jsou tvé slabé a silné stránky a jak z nich vytěžit maximum.
  • Staneš se členem Klubu podnikavců, díky kterému se obklopíš aktivními lidmi, jako jsi ty.

Co je třeba udělat, aby ses dostal/a do kurzu?

  1. Zaregistruj se ZDARMA pomocí registračního formuláře níže. Neváhej, kapacita je omezena! 2. července uzavíráme registraci.
  2. Pokud tě vybereme, do e-mailu ti přijde odkaz na Facebook skupinu, do které se musíš přihlásit, aby jsi získal/a materiály na kurz a odkazy na online výuku.

Online kurz skládající se z 8 workshopů bude probíhat na platformě Zoom vždy v úterý, a to od 16:30 do 19:00. Kurz začíná 7.7. Lektor ti vždy pár minut před začátkem online workshopu do Facebook skupiny pošle odkaz.

Registrace je uzavřena